Polska, 1 grosz, 1767 G

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 1 grosz, 1767 G

Polska, 1 grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:12:20
160219
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 1 grosz, 1767 G, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Plage-miedź 93, Plage 86

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 4110

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł