Polska, półzłotek, 1766 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, półzłotek, 1766 FS

Polska, półzłotek, 1766 FS

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:11:40
159615
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek, 1766 FS, Warszawa, tarcza herbowa szeroka u dołu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Plage 243

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 202

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł
4)  90 zł