Polska, grosz, 1608

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, grosz, 1608

Polska, grosz, 1608

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:59:40
159598
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1608, Kraków, herb Lewart w prostej tarczy
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 790

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 373

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł