Polska, trojak, 1596

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:52:40
159440
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz, POLO M D L w napisie na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger O.96.1.a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  125 zł