Polska, plakieta Henryk Sienkiewicz, 1900 r.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:56:00
159463
Opis: Polska - XIX w., plakieta Henryk Sienkiewicz, 1900 r., Głowa pisarza w lewo i napis HENRYK SIENKIEWICZ 1900
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz ∅ 166 mm, ciemna patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 183

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł