Polska, odznaka pamiątkowa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:55:00
159504
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, odznaka pamiątkowa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, dwuczęściowa, emaliowana na czerwono, nakrętka sygnowana P.K. Abramowski Łódź
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 25 x 13 mm mosiądz i biały metal

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 187

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł
4)  34 zł
5)  26 zł
6)  24 zł