Polska, odznaka pamiątkowa XI zjazdu delegatów Związku Inwalidów Wojennych Rzeczyp..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:54:40
159503
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa XI zjazdu delegatów Związku Inwalidów Wojennych Rzeczypospolitej Polskiej 9-10-11 listopada 1935; jednoczęściowa, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 22 x 16 mm, mosiądz

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 103

1)  85 zł
2)  80 zł