Polska, odznaka patriotyczna Zmartwychwstanie Polski 1914

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:54:20
159502
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka patriotyczna Zmartwychwstanie Polski 1914, w wieńcu w środkowej części widok Twierdzy Przemyśl, nad nią Orzeł i korona, na rewersie sygnatura Wilk (Józefa Wilka, projektanta odznaczenia); jednoczęściowa, mocowanie na agrafkę
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 35 x 21 mm, zapięcie na agrafkę
Literatura: Biuletyn Numizmatyczny nr 10/1970 str. 186

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 291

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  65 zł
6)  55 zł