Polska, odznaka pamiątkowa Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży Polskiej z Niemiec

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:53:40
159500
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży Polskiej z Niemiec, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana J. Panasiuk Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ?? 35 x 26 mm, drobne uszkodzenia na obrzeżu

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 88

1)  70 zł
2)  65 zł