Polska, odznaka XXV lat Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:53:20
159499
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, odznaka XXV lat Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana Z. Makowski Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 25 x 20 mm, punce na rewersie

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 117

1)  46 zł
2)  44 zł