Polska, odznaka propagandowa 3 Maja 1916 rok

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:52:40
159497
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka propagandowa 3 Maja 1916 rok, jednoczęściowa, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 25 mm, brąz

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 328

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  24 zł