Polska, Odznaka pamiątkowa Światowy Zjazd Polaków 1934 r

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:50:40
159491
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka pamiątkowa Światowy Zjazd Polaków 1934 r, jednoczęściowa, z nakrętką sygnowaną J. Trębacz Kraków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 25 mm mosiądz

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 105

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  30 zł