Polska, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:50:20
159490
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka PMS (Polska Macierz Szkolna) 1919, Kobieta z książką krocząca w prawo, w tle budynki, kościół, szkoła; jednoczęściowa, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 31 x 43 mm

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 625

1)  105 zł
2)  100 zł