Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928
Zakończenie: 31-05-2018 22:48:20
159451
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928, autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz 55 mm, w oryginalnym opakowaniu Mennicy Państwowej |
Literatura: | Strzałkowski 609 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 445