Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:48:20
159451
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928, autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, w oryginalnym opakowaniu Mennicy Państwowej
Literatura: Strzałkowski 609

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 217

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  90 zł