Polska, medal z 1928 roku na 10-lecie Odzyskania Niepodległości

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:47:40
159454
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z 1928 roku na 10-lecie Odzyskania Niepodległości, sygnowany J AVMILLER; Aw: Mapa terytorium Polski i napis w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, Rw: Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego i napis MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 599

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1080

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł