Rosja, kopiejka

Rosja, kopiejka

Rosja, kopiejka

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:39:20
159614
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, kopiejka, Aw: jeździec z włócznią w prawo, Rw: negatyw awersu; jest to negatyw diengi Iwana IV Groźnego 1533 - 1584 r. - ( mennica Twer )
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.30 g, ciemna patyna
Literatura: Grishin 71

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 205

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  34 zł
5)  30 zł