Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:36:40
159306
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Doornik, 1/4 patagona, bez daty, Tournai (Doornik)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.73 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Delmonte 273

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 311

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  75 zł