Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Śląsk, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:31:40
159376
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski 1639-1664, 15 krajcarów, 1664, Brzeg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nieznaczne uszkodzenia obrzeża monety
Literatura: E.-M. 30, F.u.S 1860

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 261

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  110 zł
4)  90 zł