Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:24:20
159540
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 310

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  210 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  130 zł
12)  120 zł