Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:24:00
159545
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, złotawa patyna
Literatura: Parchimowicz 118c

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 60

1)  40 zł
2)  40 zł