Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:19:20
159533
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70.rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 135

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  240 zł
4)  190 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł