Grecja i posthellenistyczne, stater, 281-278

Rozpoczęcie: 21-05-2018 19:00
Zakończenie: 31-05-2018 21:43:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 21:43:40
159800
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Herakleia, stater, 281-278, Aw: Głowa Ateny w prawo, nad nią napis HPAKΛHIΩN, literka E przy szyi, Rw: Stojący Herakles na wprost ze skórą lwa opadająca na jego ramię, trzymający w ręce maczugę i łuk, przy nim sowa, niewidoczny napis [APIΣ]
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.79 g, na rewersie uszkodzenie - dziura
Literatura: Sear 391, SNG ANS 77

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 287