Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1917

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 21:33:40
159765
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 2 dolary, 1917, seria D65946288A, podpisy Speelman i White
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, ubytki papieru
Literatura: Friedberg 60

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 102

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  60 zł