Polska, 100 złotych, 15.01.1975

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 21:12:20
159651
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 15.01.1975, seria C, numeracja 5080227
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1398 (R3), Miłczak 143a

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 236

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  40 zł
9)  34 zł