Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:50:40
159723
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria U, numeracja 1130850
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 439 (R4), Miłczak 36h

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  60 zł