wydawnictwa zagraniczne, D. Niemann - Bewertungskatalog Orden und Ehrenzeichen Deutschland 1871-1945

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:40:40
205856
Opis: wydawnictwa zagraniczne, D. Niemann - Bewertungskatalog Orden und Ehrenzeichen Deutschland 1871-1945
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 817 ston, format A4, twarda oprawa, bardzo obszerny (2421 ilustracji) katalog odznaczeń niemieckich z lat 1871-1945, bardzo ładnie zachowany, exlibris WCN

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 259

1)  95 zł
2)  95 zł