wydawnictwa zagraniczne, D. Niemann - Bewertungs-Katalog 1: Orden und Ehrenzeichen Deutschland 1871..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:40:20
205851
Opis: wydawnictwa zagraniczne, D. Niemann - Bewertungs-Katalog 1: Orden und Ehrenzeichen Deutschland 1871-1945, mit 1156 Abbildungen, Hamburg 1999
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 632 strony, format A5, kartonowa oprawa, obszerny katalog odznaczeń niemieckich z lat 1871-1945, bardzo ładnie zachowany, exlibris WCN

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 381

1)  80 zł
2)  75 zł