wydawnictwa polskie, Henryk Radzikowski - Atlas monet bitych dla Ziem Polskich w końcu XVIII i ..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:40:00
205855
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Radzikowski - Atlas monet bitych dla Ziem Polskich w końcu XVIII i w XIX wieku, Warszawa 2012
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 128 stron, format A4, twarda oprawa z obwolutą, bardzo ładnie zachowana, exlibris WCN

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 170

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  50 zł