wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety polskie od roku 1916, Szczecin 1996

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:39:40
205854
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety polskie od roku 1916, Szczecin 1996
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 252 stron, format A4, twarda oprawa, środek lekko rozklejony, dołączona wklejka z monetami próbnymi bez szkody dla tekstu, exlibris WCN

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 74

1)  30 zł