Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:39:20
205853
Opis: wydawnictwa zagraniczne, S. Sajauskas, D. Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės numizmatika, Vilnius 1993
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 454 strony, format A4, miękka oprawa, katalog monet wielkiego księstwa litewskiego, luźne strony ale kompletna, exlibris WCN

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 87

1)  32 zł
2)  30 zł