Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:39:00
205852
Opis: wydawnictwa zagraniczne, S. Sajauskas, D. Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės numizmatika, Kaunas 2006
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 247 stron, format A4, twarda oprawa, katalog monet wielkiego księstwa litewskiego, ładnie zachowane, exlibris WCN

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 188

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł