wydawnictwa zagraniczne, E. Ivanauskas, R. Douchis - Coins of Lithuania 1386-1707, Vilnius-Columbia..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:38:40
205844
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Ivanauskas, R. Douchis - Coins of Lithuania 1386-1707, Vilnius-Columbia 1999
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 271 stron, format B5, twarda oprawa, podstawowy katalog monet litewskich, ładnie zachowana, exlibris WCN

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 553

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  40 zł