wydawnictwa zagraniczne, E.Kruggel, G.Gerbasevskis - Münzpreisbuch Livland 1980-2001, Riga 2001

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:38:20
205843
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E.Kruggel, G.Gerbasevskis - Münzpreisbuch Livland 1980-2001, Riga 2001
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 217 stron, twarda oprawa, piękny stan, exlibris WCN

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 153

1)  24 zł