wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen ..

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:38:00
205845
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Kruggel, G. Gerbasevskis - Die Münzen der Stadt Riga unter polnischen Herrschaft 1581-1621, Riga 2002
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 253 strony, format B5, twarda oprawa, najlepsze opracowanie monet ryskich z dokładnym rozpisaniem legend, ładnie zachowane, niewielkie uszkodzenia okładki, nieliczne uwagi ołówkiem bez szkody dla zawartości, exlibris WCN

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 167

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  48 zł