wydawnictwa zagraniczne, E. Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preußen, des Herzogtums Pr..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:36:20
205849
Opis: wydawnictwa zagraniczne, E. Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preußen, des Herzogtums Preußen, Westpreußen sowie die Gepräge des Deutschen Ordens in Mergentheim 1235-1801, Köln 1987
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 156 stron, format A5, kartonowa oprawa, idealnie zachowana, exlibris WCN

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 756

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  32 zł