wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Odznaki pami..

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:35:20
205832
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Odznaki pamiątkowe piechoty, Warszawa 1991
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 158 stron, oprawa kartonowa, opracowanie opisujące powstanie, charakterystykę oraz symbolikę pamiątkowych odznak piechoty, ładnie zachowana, lekkie otarcia krawędzi okładki

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 198

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  26 zł
4)  24 zł