wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts ..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:33:40
159313
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of Sigismund III Vasa and orts of Gustav Adolf, orts of Georg Wilhelm; 3. wydanie, Kijów 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: twarda oprawa, ok. 150 stron formatu A5 ze skatalogowanymi i zilustrowanymi kilkoma tysiącami odmian ortów, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 193

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  60 zł