wydawnictwa polskie, Henryk Mańkowski - Fałszywe monety polskie, Warszawa 1973

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:33:20
205831
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Mańkowski - Fałszywe monety polskie, Warszawa 1973
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 120 stron + 10 tablic, kartonowa oprawa, reprint wydania z 1930 roku z dodaną pracą Karola Beyera pt. O numizmatach polskich podrobionych lub zmyślonych w nowszych czasach, klasyczna praca dotycząca XIX-wiecznych fałszerstw monet, ładnie zachowane

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 524

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  75 zł
4)  48 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  36 zł