wydawnictwa polskie, Herman Dannenberg - Monety pomorskie w średniowieczu, Warszawa 1967

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:33:00
205848
Opis: wydawnictwa polskie, Herman Dannenberg - Monety pomorskie w średniowieczu, Warszawa 1967
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 17 stron + 19 tablic, oprawa kartonowa, idealnie zachowana, exlibris WCN

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 143

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  20 zł