wydawnictwa polskie, Wiadomości Numizmatyczne, zeszyt 1/2009, Rok LIII

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:32:40
205840
Opis: wydawnictwa polskie, Wiadomości Numizmatyczne, zeszyt 1/2009, Rok LIII
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 98 stron, oprawa kartonowa, format B5, w zeszycie artykuły dotyczące m. in. analiz XRF weryfikujących stopę menniczą srebrnych monet Rusi Czerwonej Kazimierza III i Władysława Opolskiego czy opracowanie znaleziska nowego typu monety Bolesława Chrobrego, stan idealny, rzadka pozycja

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 107

1)  26 zł
2)  24 zł