Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:31:00
159692
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione, pięknie zachowane, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą trzeba było przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 255

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł