wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podanie..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:30:40
205836
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Litwiński - Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794 z podaniem historycznem; wydanie 2.; Kraków 1908
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 16 stron + tablice, format A5, oprawa kartonowa, przód okładki i strona tytułowa luźne, ładnie zachowane

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 165

1)  65 zł
2)  60 zł