Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 20:30:20
205829
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 282 strony + dołączona wkładką, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 285

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  720 zł