Polska, wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindl..

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:46:40
158223
Opis: Polska - XIX wiek, wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindler, Aw: Biegnąca kobieta z symbolami budownictwa, po bokach dwa geniusze, poniżej sygnatura, Rw: Herb Lwowa i napis w otoku WYSTAWA PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO WE LWOWIE 1892
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, ciemna patyna
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 374

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 187

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  270 zł
4)  260 zł