Cesarstwo Rzymskie, follis, 310-311

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 21:46:40
157580
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311, follis, 310-311, Heraklea, Aw: popiersie władcy w wieńcu laurowym na głowie, w prawo, IMP C GAL VAL MAXIMIANVS P F AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, nagi, trzymający paterę w prawej ręce, w lewej zaś róg obfitości, z prawej strony postaci półksiężyc, w odcinku HTA, GENIO IMPERATORIS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.09 g, 25 mm, zielona patyna
Literatura: RIC 53a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 358

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  48 zł