Polska, medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany z okazji 300. roc..

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:46:20
156168
Opis: Polska - XIX wiek, medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany z okazji 300. rocznicy założenia Gimnazjum Św. Anny w Krakowie; Aw: Postać św. Stanisława z godłem Polski, wokoło ZA PANOWANIA ZYGMUNTA III 1588 AKADEMIA JAGIELLOŃSKA / ZA REKTORATU ST. ZAWADZKIEGO; Rw: W wieńcu PAMIĄTKA JUBILEUSZU 300. ROCZNICY ZAŁOŻENIA GIMNAZYUM S .ANNY W KRAKOWIE, wokoło ZA PANOWANIA FRANCISZKA JÓZEFA I CESARZA AVSTRYI 1888
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 53 mm, 40.64 g, patyna
Literatura: H-Cz. 8010

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 119

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  155 zł
4)  140 zł