Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 31-05-2018 22:41:20
154382
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, odmiana z 11 piórami w ogonie Orła ułożonymi wachlarzowato, na rewersie z 8 gałązkami w wieńcu z lewej strony
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Adrianov 1842л, Bitkin 195

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 135

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  410 zł