Polska, odznaka żołnierska 4 Pułku Piechoty Legionów

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:24:40
158979
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka żołnierska 4 Pułku Piechoty Legionów, wzór 4 (w kształcie okrągłej tarycz, swastyka wpisana w okrąg - zatwierdzona) nienumerowana, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19, na rewersie punce
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 40 mm, srebro
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 31

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 385

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 800 zł
4)  1 450 zł
5)  1 250 zł
6)  1 150 zł
7)  600 zł
8)  480 zł