Polska, odznaka 2 Pułku Saperów Kaniowskich 1918

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:22:00
158971
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 2 Pułku Saperów Kaniowskich 1918, w formie maltańskiego krzyża, emaliowanego na biało, w centralnej części mocowana 2 nitami miniatura Krzyża Kaniowskiego, z nakrętką sygnowaną S. Lipczyński Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 40 x 40 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 351

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 2128

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  840 zł
4)  760 zł
5)  600 zł
6)  230 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  150 zł