Polska, odznaka 3 Pułku piechoty Legionów - Jarosław
Zakończenie: 24-05-2018 22:21:00
158968
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 3 Pułku piechoty Legionów - Jarosław, dwuczęściowa, elementy łączone za pomocą lutowania (gwiazda i krzyż), punce na prawym ramieniu gwiazdy i napisy KARPATY BUKOWINA BESARABIA WOŁYŃ, na krzyżu zapisane LEG 3 PUŁK POL |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 42 x 42 mm |
Literatura: | Stela 2.16, Sawicki/Wielechowski s. 27-28 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 2618